Akrilo kubilas

Akrilo įdėklas, sukurtas naudojant pažangią vakuumo technologiją, pasižymi aukšta kokybe, atsparumu cheminėms medžiagoms ir patvarumu įbrėžimams. Lengvai prižiūrimas ir paprastas dailylentės keitimo procesas reikalauja minimalių įgūdžių. Išlenkti suolai ne tik suteikia komfortą, bet ir sutaupo iki 450 litrų vandens, leidžia greičiau įkaisti ir pasiekti reikiamą temperatūrą. Šiuos kubilus galima šildyti įvairias būdais, todėl tai išlieka šiuolaikiškas, efektyvus ir aplinką tausojantis sprendimas.

Draugiška

aplinkai

Rankų

darbo

Pagaminta

ilgam tarnavimui

Nuo 1889€

Aprašymas

Mediena: Eglė, Termo mediena

STANDARTINĖ KOMPLEKTACIJA:

 • Akrilo įdėklas su medine išorės apdaila.
 • Ergonomiški suolai.
 • Impregnuotos sienos pasirinkta spalva (pasiūlome spalvų paletę).
 • Integruota, išorinė nerūdijančio plieno krosnelė (304 arba 316 klasė).
 • 2 metrų kaminas su apsauga.
 • 2 vnt. nerūdijančio plieno tvirtinimo juostų.
 • Dirbtinės odos šiltintas dangtis.
 • Mediniai laiptai, irklas.
 • Metalinis nerūdijančio plieno baras gėrimams.
 • Vandens išleidimo kranelis.

PAPILDOMI PRIEDAI, BEI PATOBULINIMAI:

 • Oro burbulų sistema (12 purkštukų).
 • Hidromasažo sistema (8 purkštukai).
 • LED apšvietimas.
 • Dekoratyvinis medinis viršutinis karnizas.
 • Sienų ir dugno izoliacija.
 • Smėlio filtravimo sistema su didele medine dėže.
 • Šildymo elektra sistema.

Dydis ir talpos:

Talpa (žmonės)Vidinis skersmuo (CM)Vandens kiekis (LTR)Medienos svoris (KG)
3-41801100195

 

ATKREIPKITE DĖMESĮ:

*Kiekvienas gaminys yra individualiai suprojektuotas, rankų darbo ir pagamintas pagal konkretų pirkimo užsakymą ir gali 100% neatitikti mūsų svetainėje esančių nuotraukų.

Koks skirtumas tarp integruotos ir išorinės krosnelės?

Integruota krosnelė

Integruotos krosnelės užtikrina greitesnį vandens užkaitimo laiką, nei išorinės malkomis kūrenamos krosnys, nes beveik nėra galimybės „pabėgti” šilumai. Vienas didžiausių integruotų šildytuvų privalumų yra malkų pakrovimas iš išorės. Tai leidžia saugiai prikrauti krosnelę malkomis ir pašalinti pelenus neužteršiant vandens. Integruotas šildytuvas yra paslėptas kubilo viduje, tokiu būdu sudarant vonioje specialų paukštinimą („kūdikio kėdutė”), kuriame gali sėdėti vaikai arba ilsėtis suaugusieji, todėl ši kubilas puikiai tinka šeimoms.

SVARBU!

Griežtai draudžiama pradėti kubilo krosnelės kūrenimą, kol jis pilnai neužpildytas vandeniu.

Tik tada, kai integruotos krosnelės viršutinis cirkuliacinio vamzdžio įvadas yra visiškai po vandeniu, galima pradėti kūrenimą. Priešingu atveju krosnelė ir kubilas bus sugadinti.

Išorinė medžiu kūrenama krosnelė

Tokia krosnelė suteikia daugiau vietos kubile, taip pat yra saugesnė vaikams, nes yra montuojama kubilo išorėje. Tačiau jai reikės daugiau vietos lauke. Išvalyti kubilo vidų užtruks mažiau laiko, be to, lengviau bus pašalinami pelenai iš krosnelės, išvengiant vandens užteršimo. Kubilo šildymo laikas bus šiek tiek ilgesnis (papildomai 30 min. lyginant su vidine krosnele). Išorinės krosnelės taip pat yra šiek tiek brangesnės. Negana to, jei tikimasi neigiamos oro temperatūros ir kubilas bus nenaudojamas, bus privalu išleisti vandenį tiek iš kubilo, tiek iš krosnelės.

SVARBU!

Griežtai draudžiama pradėti kubilo krosnelės kūrenimą, kol jis pilnai neužpildytas vandeniu.

Tik tada, kai išorinės krosnelės viršutinė cirkuliacinio vamzdžio anga visiškai patenka po vandeniu, leidžiama pradėti kūrenimą. Priešingu atveju krosnelė gali būti sugadinta.

Nerūdijančio plieno rūšys:

Klasė 304. Nerūdijantis, bei nemagnetinis plienas. Paprastai ši rūšis yra atsparesnė įvairiems tirpalams, tačiau reikėtų vengti medienos apdorojimo medžiagų, turinčių įtakos vandens pH. Su šio tipo metalu galima naudoti nedidelį chloro kiekį (galima įsigyti mūsų įmonėje už papildomą mokestį).

Klasė 316. Nemagnetinis, bei nerūdijantis plienas. Šis plienas pasižymi geriausiomis atsparumo korozijai savybėmis ir yra „nebijantis” chloro (galima įsigyti mūsų įmonėje už papildomą mokestį).

Oro burbulų sistema

Oro burbulų sistema turi 12 purkštukų ir yra puikus pasirinkimas, jei norite maksimaliai išnaudoti savo sūkurinę vonią. Oro burbuliukai atpalaiduos ir nuramins jūsų raumenis, o vanduo suksis ir judės aplink jūsų kūną.

LED apšvietimas

LED apšvietimas leis jums sukurti nuotaikingą ir atpalaiduojantį maudynių foną! Naudokite juos, norėdami nukreipti svečius į sūkurinę vonią arba, tiesiog, suteikti kubilui spalvingą estetinį papildymą.

Hidromasažo sistema

Hidromasažas – tai vandens procedūra, kurios metu naudojimos vandens slėgio srovės masažo technikoms pritaikyti kūnui. Įvairiuose aukščio lygiuose instaliuojame 8 purkštukus vonios sienose, kad galėtumėte rasti tą, kuris masažuos reikiamą kūno vietą. Skirtumas tarp oro burbuliukų sistemos ir vandens masažo sistemos yra tas, kad pirmuoju atveju naudojama oro srovė, o antruoju – vandens srovė

Nuo 1889€

„Edjusta – tiekia gaminius į Europą jau daugiau nei 13 metų“

Nedvejokite susisiekti su mumis, jei norite sukurti tobulą medinę pirtį sau ir savo šeimai. Mes visada pasiruošę padėti.