Slapukų politika

SLAPUKAI IR JŲ NAUDA JUMS

Mūsų svetainėje, kaip ir beveik visose svetainėse, naudojami slapukai, kad padėtų jums suteikti geriausią įmanomą patirtį. Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie instaliuojami į jūsų kompiuterį ar mobilųjį telefoną, kai naršote interneto svetainėse.

MŪSŲ SLAPUKAI MUMS PADEDA:

 • Kad mūsų svetainė veiktų taip, kaip tikitės.
 • Prisiminti jūsų nustatymus apsilankymų metu ir tarp jų.
 • Pagerinti svetainės saugumą.
 • Nuolat tobulinti svetainę dėl jūsų.

MES NENAUDOJAME SLAPUKŲ, KAD:

 • Rinkti bet kokią asmenį identifikuojančią informaciją (be jūsų leidimo).
 • Rinkti bet kokią neskelbtiną informaciją (be jūsų leidimo)
 • Perduoti asmenį identifikuojančius duomenis trečiosioms šalims.

LEIDIMO NAUDOTI SLAUKAUS SUTEIKIMAS

Jei programinės įrangos, kurią naudojate norėdami peržiūrėti šią svetainę, nustatymai (jūsų naršyklė) yra pritaikyti taip, kad būtų priimti slapukai, ir mūsų privatumo politikoje spustelėjote „Sutinku“, tai reiškia, kad sutikote su mūsų privatumo politika. Jei norite pašalinti arba nenaudoti slapukų iš mūsų svetainės, galite sužinoti, kaip tai padaryti žemiau, tačiau tai greičiausiai reikš, kad mūsų svetainė neveiks taip, kaip tikėjotės.

MŪSŲ NAUDOJAMI SLAPUKAI

SVETAINĖS FUNKCINIAI SLAPUKA

Nėra jokio kito būdo užkirsti kelią šiems slapukams būti nustatytiems, kaip tik nesinaudoti mūsų svetaine.

Kad mūsų svetainė veiktų, naudojame slapukus, įskaitant:

 • moove_gdpr_popup
 • _GRECAPTCHA
 • CONSENT
 • VISITOR_INFO1_LIVE
 • YSC
 • _ga_DMGJBELRL9

LANKYTOJŲ STATISTIKOS SLAPUKAI

Naudojame slapukus lankytojų statistikai rinkti, pvz., kiek žmonių apsilankė mūsų svetainėje, kokio tipo technologiją jie naudoja (pavyzdžiui, „Mac“ ar „Windows“, kurie padeda nustatyti, kada mūsų svetainė neveikia taip, kaip turėtų veikti, naudojant tam tikras technologijas), kiek laiko jie praleidžia svetainėje, kokį puslapį žiūri ir pan. Tai padeda mums nuolat tobulinti savo svetainę.

Šie slapukai leidžia stebėti svetainės statistiką, naudojant „Google Analytics“. Tai „Google“ teikiamas įrankis, padedantis svetainių savininkams įvertinti, kaip vartotojai sąveikauja su svetainės turiniu. Tai padeda rinkti duomenis analizei, pvz., kada, kiek laiko, kiek kartų vartotojas lankėsi svetainėje ir pan.

Šios vadinamosios „analitikos“ programos taip pat nurodo, kaip žmonės pasiekė šią svetainę (pvz., iš paieškos naršyklės).

Mes naudojame Google reCAPTCHA API kaip savo paslaugų dalį, kad apsaugotume savo klientus ir mūsų sistemas nuo kibernetinio šlamšto ir piktnaudžiavimo. Jūs pripažįstate ir suprantate, kad reCAPTCHA API veikia renkant aparatinės ir programinės įrangos informaciją, pvz., įrenginio ir programų duomenis, ir siunčiant šiuos duomenis „Google“ analizei. Informacija, surinkta naudojant paslaugą, bus naudojama tobulinant reCAPTCHA ir bendrais saugumo tikslais. „Google“ jos nenaudos suasmenintam reklamavimui. Daugiau informacijos rasite spustelėję šią nuorodą https://support.google.com/recaptcha

Ši svetainė naudoja tawk.to. Kaip ir dauguma interneto paslaugų operatorių tawk.to renka asmens neidentifikuojančią informaciją, tokią, kokią paprastai pateikia žiniatinklio naršyklės, programos ir serveriai, pvz., naršyklės tipą, kalbos pasirinkimą, geografinę vietą, nukreipusią svetainę, datą ir kiekvieno lankytojo užklausos laiką. Tawk.to tikslas renkant asmens neidentifikuojančią informaciją yra geriau suprasti, kaip tawk.to lankytojai naudojasi jos paslaugomis, ir suteikti tawk.to vartotojams galimybę suprasti, kaip jų lankytojai naudojasi jų paslaugomis. Retkarčiais „tawk.to“ gali atskleisti bendrą asmens neidentifikuojančią informaciją, pvz., paskelbdama ataskaitą apie naudojimosi paslaugomis tendencijas. tawk.to taip pat renka potencialiai asmenį identifikuojančią informaciją, pvz., interneto protokolo (IP) adresus vartotojams, kurie naudojasi paslaugomis ir lankytojais. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą www.tawk.to/privacy-policy

Mūsų naudojami anoniminiai slapukai:

 • _ga
 • TawkConnectionTime
 • twk_uuid_
 • twk_idm_key

SLAPUKŲ IŠJUNGIMAS

Paprastai slapukus galite išjungti koreguodami naršyklės nustatymus, kad ji nepriimtų slapukų. Tačiau tai greičiausiai apribos mūsų ir didelės pasaulio svetainių dalies funkcionalumą, nes slapukai yra standartinė daugelio šiuolaikinių svetainių dalis.

  Susisiekite

   Dėkojame už jūsų pranešimą. Jis išsiųstas.