Stiklo pluošto kubilas

Stiklo pluošto kubilai užtikrina optimalų kainos ir kokybės santykį. Šių kubilų privalumas yra tas, kad medinę išorės apdailą galima lengvai pakeisti nekeičiant viso kubilo. Skirtingai nuo kitų kubilų, jo įdėklas pagamintas iš vientiso stiklo pluošto audinio su išlenktais suolais, kurie leidžia sutaupyti iki 500 litrų vandens. Tik stiklo pluošto kubilai yra su integruotu šildytuvu, suteikiančiu ypač elegantišką ir prabangią išvaizdą, taip pat neturi jokių papildomų išorės detalių, reikalaujančių papildomos erdvės. Tai yra patvarus gaminys, nereikalaujantis jokių papildomų investicijų ar išlaidų. Tokio kubilo privalumas – itin lengva priežiūra.

Draugiška

aplinkai

Rankų

darbo

Pagaminta

ilgam tarnavimui

Nuo 1695€

Aprašymas

Mediena: Eglė, Termo mediena

STANDARTINĖ KOMPLEKTACIJA:

 • Stiklo pluošto įdėklas su medine išorės apdaila.
 • Ergonomiški suolai.
 • Impregnuotos sienos pasirinkta spalva (pasiūlome spalvų paletę).
 • Integruota arba išorinė nerūdijančio plieno krosnelė (304 arba 316 klasė).
 • 2 metrų kaminas su apsauga.
 • 2 vnt. nerūdijančio plieno tvirtinimo juostų.
 • Stiklo pluošto dangtis.
 • Mediniai laiptai, irklas.
 • Metalinis baras gėrimams.
 • Vandens išleidimo kranelis.

Stiklo pluošto įdėklo spalvų paletė:

 • Balta (RAL 9001)
 • Mėlyna (RAL 5012)
 • Pilka (RAL 7015)

PAPILDOMI PRIEDAI, BEI PATOBULINIMAI:

 • Oro burbulų sistema (12 purkštukų).
 • Hidro masažo sistema (8 purkštukai).
 • LED apšvietimas.
 • Dirbtinės odos dangtis.
 • Sienų ir dugno izoliacija.
 • Smėlio filtravimo sistema su didele medine dėže.

Dydžiai ir talpa su vidine malkomis kūrenama krosnele:

Talpa (žmonės)Vidinis skersmuo (CM)Vandens kiekis (LTR)Medienos svoris (KG)
4-61801100195

Dydžiai ir talpa su išorine malkomis kūrenama krosnele

Talpa (žmonės)Vidinis skersmuo (CM)Vandens kiekis (LTR)Medienos svoris (KG)
6-81801200195

ATKREIPKITE DĖMESĮ:

*Kiekvienas gaminys yra individualiai suprojektuotas, rankų darbo ir pagamintas pagal konkretų pirkimo užsakymą ir gali 100% neatitikti mūsų svetainėje esančių nuotraukų.

Koks skirtumas tarp integruotos ir išorinės krosnelės?

Integruota krosnelė

Integruotos krosnelės užtikrina greitesnį vandens užkaitimo laiką, nei išorinės malkomis kūrenamos krosnys, nes beveik nėra galimybės “pabėgti” šilumai. Vienas didžiausių integruotų šildytuvų privalumų yra malkų pakrovimas iš išorės. Tai leidžia saugiai prikrauti krosnelę malkomis ir pašalinti pelenus neužteršiant vandens. Integruotas šildytuvas yra paslėptas kubilo viduje, tokiu būdu sudarant vonioje specialų paukštinimą (“kūdikio kėdutė”), kuriame gali sėdėti vaikai arba ilsėtis suaugusieji, todėl ši kubilas puikiai tinka šeimoms.

SVARBU!

Griežtai draudžiama pradėti kubilo krosnelės kūrenimą, kol jis pilnai neužpildytas vandeniu.

Tik tada, kai integruotos krosnelės viršutinis cirkuliacinio vamzdžio įvadas yra visiškai po vandeniu, galima pradėti kūrenimą. Priešingu atveju krosnelė ir kubilas bus sugadinti.

Išorinė medžiu kūrenama krosnelė

Tokia krosnelė suteikia daugiau vietos kubile, taip pat yra saugesnė vaikams, nes yra montuojama kubilo išorėje. Tačiau jai reikės daugiau vietos lauke. Išvalyti kubilo vidų užtruks mažiau laiko, be to, lengviau bus pašalinami pelenai iš krosnelės, išvengiant vandens užteršimo. Kubilo šildymo laikas bus šiek tiek ilgesnis (papildomai 30 min. lyginant su vidine krosnele). Išorinės krosnelės taip pat yra šiek tiek brangesnės. Negana to, jei tikimasi neigiamos oro temperatūros ir kubilas bus nenaudojamas, bus privalu išleisti vandenį tiek iš kubilo, tiek iš krosnelės.

SVARBU!

Griežtai draudžiama pradėti kubilo krosnelės kūrenimą, kol jis pilnai neužpildytas vandeniu.

Tik tada, kai išorinės krosnelės viršutinė cirkuliacinio vamzdžio anga visiškai patenka po vandeniu, leidžiama pradėti kūrenimą. Priešingu atveju krosnelė gali būti sugadinta.

Nerūdijančio plieno rūšys:

Klasė 304. Nerūdijantis, bei nemagnetinis plienas. Paprastai ši rūšis yra atsparesnė įvairiems tirpalams, tačiau reikėtų vengti medienos apdorojimo medžiagų, turinčių įtakos vandens pH. Su šio tipo metalu galima naudoti nedidelį chloro kiekį (galima įsigyti mūsų įmonėje už papildomą mokestį).

Klasė 316. Nemagnetinis, bei nerūdijantis plienas. Šis plienas pasižymi geriausiomis atsparumo korozijai savybėmis ir yra “nebijantis” chloro (galima įsigyti mūsų įmonėje už papildomą mokestį).

Oro burbulų sistema

Oro burbulų sistema turi 12 purkštukų ir yra puikus pasirinkimas, jei norite maksimaliai išnaudoti savo sūkurinę vonią. Oro burbuliukai atpalaiduos ir nuramins jūsų raumenis, o vanduo suksis ir judės aplink jūsų kūną.

LED apšvietimas

LED apšvietimas leis jums sukurti nuotaikingą ir atpalaiduojantį maudynių foną! Naudokite juos, norėdami nukreipti svečius į sūkurinę vonią arba, tiesiog, suteikti kubilui spalvingą estetinį papildymą.

Hidromasažo sistema

Hidromasažas – tai vandens procedūra, kurios metu naudojimos vandens slėgio srovės masažo technikoms pritaikyti kūnui. Įvairiuose aukščio lygiuose instaliuojame 8 purkštukus vonios sienose, kad galėtumėte rasti tą, kuris masažuos reikiamą kūno vietą. Skirtumas tarp oro burbuliukų sistemos ir vandens masažo sistemos yra tas, kad pirmuoju atveju naudojama oro srovė, o antruoju – vandens srovė.

 

Nuo 1695€

„Edjusta – tiekia gaminius į Europą jau daugiau nei 13 metų“

Nedvejokite susisiekti su mumis, jei norite sukurti tobulą medinę pirtį sau ir savo šeimai. Mes visada pasiruošę padėti.