Medinis kubilas „Deluxe”

Priklausomai nuo dydžio, lauko kubilai yra skirti sutalpinti nuo keturių iki dvylikos žmonių. Tai puiki atsipalaidavimo priemonė, tinkanti bet kuriuo metų laiku.

Maudynės lauko kubile padeda suaktyvinti kraujotakos sistemą ir atgaivinti odą. Ši procedūra naudinga žmogaus organizmui, nes stiprina imuninę sistemą ir padeda išvengti peršalimo ligų. Atpalaiduojanti šiluma taip pat palengvina sąnarių skausmus ir reumatą. Japonijoje plačiai manoma, kad širdies ir kraujagyslių ligų, bei reumato procentas yra mažas dėl to, kad šalyje reguliariai naudojamasi maudynėmis kubiluose. Jie ypač tinka tiems, kurie netoleruoja suomiškos ir rusiškos pirties karščio ir drėgmės.

Pagrindinė savybė yra tokia, kad mūsų kubilams reikia labai mažai papildomos priežiūros ar serviso paslaugų. Tereikia kartą per dvi savaites pakeisti vandenį ir kartą per mėnesį išplauti vidų švariu vandeniu.

Mūsų kubilai yra tvirti, bei atsparūs aukštam vandens slėgiui. „Deluxe” kubilas turi papildomą trečią nerūdijančio plieno juostą, kad atlaikytų svorį iki 3,5 tonos.

Jie yra lengvai transportuojami, juos nesunkiai gali pakelti 4-5 suaugusieji, todėl galėsite pernešti tuščią kubilą į naują vietą kieme arba įkelti į sunkvežimį ar priekabą.

Galite tikėtis, kad su tinkama priežiūra, jūsų kubilas tarnaus mažiausiai 15–20 metų. Kiekviena vonia yra gaminama mūsų kvalifikuotų meistrų. Atliekama griežta kokybės kontrolė, kad kiek įmanoma būtų išvengta bet kokios vandens nutekėjimo galimybės. Dėl būdingos medienos prigimties skandinaviška eglė yra labai atspari temperatūrų skirtumams, bakterijoms ir vandens poveikiui, o tai padidina jos ilgaamžiškumą, palyginti su kita mediena.

Mūsų mediniai kubilai yra ekologiški, nes yra pagaminti iš natūralaus medžio, apsaugoti nuo drėgmės natūralių medžiagų pagalba ir sutvirtinti nerūdijančio plieno diržais.

Draugiška

aplinkai

Rankų

darbo

Pagaminta

ilgam tarnavimui

Nuo 1113€

Aprašymas

Mediena: Pušis, Eglė, Termo mediena

STANDARTINĖ KOMPLEKTACIJA:

 • Medinis kubilas (medienos storis – 42 mm).
 • Mediniai suoliukai.
 • Impregnuotos sienos pasirinkta spalva (pasiūlome spalvų paletę).
 • Vidinė arba išorinė nerūdijančio plieno krosnelė.
 • Stilinga medinė tvorelė (vidiniam šildytuvui).
 • 2 metrų kaminas su apsauga.
 • 3 vnt. nerūdijančio plieno tvirtinimo juostų.
 • Dekoratyvinis medinis viršutinis karnizas.
 • Dviejų dalių medinis kubilo dangtis.
 • Mediniai laiptai.
 • Pelenų samtis (tik vidiniam šildytuvui).
 • Vandens maišymo irklas.
 • Medinis gėrimų baras.
 • Vandens termometras.
 • Vandens nuleidimo kranelis.

PAPILDOMI PRIEDAI, BEI PATOBULINIMAI:

 • Oro burbulų sistema (12 purkštukų).
 • LED apšvietimas.
 • Nerūdijančio plieno gaubtas vidinei krosnelei.
 • Smėlio filtravimo sistema su didele medine dėže.

Dydžiai ir talpa su vidine malkomis kūrenama krosnele:

Talpa (Žmonių kiekis)Vidinis diametras (CM)Vandens kiekis (LTR)Medienos svoris (KG)
2-41601400190
4-61801800240
6-82002300290
8-102202700340

Dydžiai ir talpa su išorine malkomis kūrenama krosnele:

Talpa (Žmonių kiekis)Vidinis diametras (CM)Vandens kiekis (LTR)Medienos svoris (KG)
4-61601400190
6-81801800240
8-102002300290
10-122202700340

ATKREIPKITE DĖMESĮ:

*Kiekvienas gaminys yra individualiai suprojektuotas, rankų darbo ir pagamintas pagal konkretų pirkimo užsakymą ir gali 100% neatitikti mūsų svetainėje esančių nuotraukų.

Koks skirtumas tarp panardinamos (vidinės) ir išorinės krosnelės?

Panardinama krosnelė

Panardinama krosnelė gali pasiūlyti greitesnį vandens užkaitimo laiką, nei išorinė malkomis kūrenama krosnelė, nes beveik nėra galimybės pabėgti šilumai. Vidinė krosnelė užima apie 25% kubilo erdvės, tačiau 180 cm medinėje kubile vis tiek gali tilpti iki 6 žmonių. Tokia krosnelė suteikia daugiau jaukumo, nes galima sėdėti arti ugnies, tačiau yra ir keletas trūkumų – tai gali būti pavojinga vaikams, bei jų valymas užtrunka daugiau laiko.

SVARBU!

Griežtai draudžiama pradėti kubilo krosnelės kūrenimą, kol jis pilnai neužpildytas vandeniu.

Tik tada, kai vidinė krosnis yra visiškai po vandeniu, leidžiama pradėti kūrenimo procesą. Priešingu atveju krosnelė bus sugadinta.

Išorinė medžiu kūrenama krosnelė

Tokia krosnelė suteikia daugiau vietos kubile, taip pat yra saugesnė vaikams, nes yra montuojama kubilo išorėje. Tačiau jai reikės daugiau vietos lauke. Išvalyti kubilo vidų užtruks mažiau laiko, be to, lengviau bus pašalinami pelenai iš krosnelės, išvengiant vandens užteršimo. Kubilo šildymo laikas bus šiek tiek ilgesnis (papildomai 30 min. lyginant su vidine krosnele). Išorinės krosnelės taip pat yra šiek tiek brangesnės. Negana to, jei tikimasi neigiamos oro temperatūros ir kubilas bus nenaudojamas, bus privalu išleisti vandenį tiek iš kubilo, tiek iš krosnelės.

SVARBU!

Griežtai draudžiama pradėti kubilo krosnelės kūrenimą, kol jis pilnai neužpildytas vandeniu.

Tik tada, kai išorinės krosnelės viršutinė cirkuliacinio vamzdžio anga visiškai patenka po vandeniu, leidžiama pradėti kūrenimą. Priešingu atveju krosnelė gali būti sugadinta.

Nerūdijančio plieno rūšys:

Klasė 304. Nerūdijantis, bei nemagnetinis plienas. Paprastai ši rūšis yra atsparesnė įvairiems tirpalams, tačiau reikėtų vengti medienos apdorojimo medžiagų, turinčių įtakos vandens pH. Su šio tipo metalu galima naudoti nedidelį chloro kiekį (galima įsigyti mūsų įmonėje už papildomą mokestį).

Klasė 316. Nemagnetinis, bei nerūdijantis plienas. Šis plienas pasižymi geriausiomis atsparumo korozijai savybėmis ir yra „nebijantis” chloro (galima įsigyti mūsų įmonėje už papildomą mokestį).

Oro burbulų sistema

Oro burbulų sistema turi 12 purkštukų ir yra puikus pasirinkimas, jei norite maksimaliai išnaudoti savo sūkurinę vonią. Oro burbuliukai atpalaiduos ir nuramins jūsų raumenis, o vanduo suksis ir judės aplink jūsų kūną.

LED apšvietimas

LED apšvietimas leis jums sukurti nuotaikingą ir atpalaiduojantį maudynių foną! Naudokite juos, norėdami nukreipti svečius į sūkurinę vonią arba, tiesiog, suteikti kubilui spalvingą estetinį papildymą.

 

Nuo 1113€

„Edjusta – tiekia gaminius į Europą jau daugiau nei 13 metų“

Nedvejokite susisiekti su mumis, jei norite sukurti tobulą medinę pirtį sau ir savo šeimai. Mes visada pasiruošę padėti.